فروش بلکا

فروش بلکا به مشتریان یکی از زمینه هایی می باشد که به تجربه ی بالا نیاز دارد .

چرا خرید از شرکت های معتبر فروش بلکا برای مشتریان سودمند است؟

اگر از یک شرکت معتبر فروش بلکا سفارش خود را انجام دهید قطعا رضایت بیشتری بدست خواهید آورد زیرا کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در بلکا و پتینه بسیار مهم است .

اگر بلکای خریداری شده از کیفیت خوبی برخودار باشد در هنگام درست کردن خمیر بلکا بوی بد نمی دهد و پس از نصب بلکا محیط مورد نظر بو نمی دهد.

همچنین قیمت بلکا متناسب با عرف بازار و مصوبه اتحادیه مشخص می شود و دارای کیفیت بالایی خواهد بود و پس از انجام بلکا دوام آن روی سطح مورد نظر بالا خواهد بود.

به مشتریان عزیز توصیه می شود برای خرید بلکای مرغوب و با کیفیت با کارشناسان ما در تماس باشید تا ما بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

هزینه انجام بلکا و فروش مواد اولیه بلکا در تهران ، کرج و شهرستان ها به چه صورت می باشد؟

قیمت و هزینه هر متر مربع انجام بلکا با نصب مبلغ ۷۹۰۰ تومان می باشد . سفارشات اجرای بلکا و فروش مواد اولیه بلکا در تهران ، کرج و تمام شهرستان ها انجام می شود.

قیمت فروش مواد اولیه بلکا هر کیلو ۱۰٫۰۰۰ تومان است و در بسته بندی ۵ تا ۱۰ کیلویی قابل ارائه می باشد.

ضمانت بلکا چند سال می باشد؟

بلکا افلاک تنها شرکت اجرای بلکا در ایران است که برای آسودگی خاطر مشتریان با بستن قرارداد تمام کارهای بلکای انجام شده را ۳ سال ضمانت و گارانتی می کند.

شرایط ضمانت نامه به شرح زیر می باشد:

  • در صورتی که سطح بلکا شده توسط شخص تخریب شده یا کنده شود.
  • در صورتی که عوامل بیرونی سطح بلکا را تخریب نموده باشند مانند ترکیدگی لوله یا نم دادن از سطوح مجاور مانند سرویس های بهداشتی.

نحوه محاسبه هزینه بلکا :

متراژ مربع دیوارها و سقف محاسبه شده و متراژ مربع درب و پنجره ها از آن کم خواهد شد.

خرده کاری بلکا به چه صورت است؟

حداقل هزینه اجرای خرده کاری بلکا ۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومان است که برای کارهای کمتر از این مبلغ می توانید از مطالب ما آموزش ببینید و برای تهیه مواد و ابزار بلکا و مشاوره با ما در تماس باشید.