در این مقاله قصد داریم راجع به خرید بهترین نوع بلکا گفت‌وگو کنیم. شما می‌توانید از هر جای اقدام به خرید به بلکا نمایید اما ما توصیه می‌کنیم که خرید خودرو از شرکت‌های معتبر فروش بهترین بلکا انجام دهید.

اگر خرید خود را از یک شرکت معتبر که اقدام به فروش بهترین بلکا می‌نماید انجام دهید مطمئن رضایت خاطر بیشتری نیز خواهید داشت چرا چون که این شرکتها معمولاً بلکا را با مواد اولیه با کیفیت آماده و تولید می‌کنند.

مواد اولیه با کیفیت نیز در فرآیند ساخت بلکا بسیار مؤثر است چرا که عمر بلکا و ماندگاری آن را افزایش می‌دهد و هم اینکه رنگ و ظاهر بسیار آسان‌تر و زیباتری را از خود نمایان می‌دهد و هم محیط سالم‌تری را در فضای خانه شما ایجاد می‌کند چرا که باید توجه کنید وقتی که مواد بلکای مورد نظر شما از مواد بی کیفیت باشند.

خمیر بلکا ممکن است بوی بد دهد و فضایی که در آن سکونت دارید بوی بدی به خود بگیرد پس باید به این نکته توجه کرد که قیمت‌هایی توسط شرکت‌های تولید بلکا افلاک عرضه می‌شود همان قیمت‌هایی است که توسط اتحادیه نرخ آن گذاشته می‌شود و شرکت‌ها نمی‌توانند به طور خودسرانه یک قیمت را اعمال کند. 

کالا را با همان قیمت مشتریان بفروشند پس مطمئن باشید که خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید.

پس از انجام خرید سعی کنید آن را به افراد ماهر واگذار کنید تا آن‌ها برای شما عملیات نصب را انجام دهد چرا که زندگی روزمره شما و فرهنگ مصرفی که شما در منزل خود دارید و به نوعی لذت مصرف که در خانه با آن سر و کار دارید.

هزینه انجام بلکا

 هزینه انجام کار و فروش بهترین بلکا مواد ابتدایی و فروش بلکا در تهران کرج به قیمت ثابت می‌باشد و باید توجه کرد که هزینه را همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم توسط اتحادیه مشخص می‌شود در این رابطه مشخصی بازارهای کلیدی و بزرگ‌های مستقل و با ثبات می‌باشد که قیمت‌ها دارای یک نرخ یکسان می‌باشند.

که این قیمت‌ها ناشی از تعامل خریداران با گفتگو با تولیدکنندگان و در نتیجه آگاهی از محصولات و موضوعاتی است که سبب می‌شود روش نگهداری محصولات در منزل دوام مدت زمان پایداری محصول و همینطور کیفیت محصول توسط تولیدکنندگان تضمین شود.

از مقدمات گذر می‌کنیم و هزینه و قیمت بلکا با نصب هر متر مربع انجام بلکا را با همدیگر بررسی می‌کنیم طبق بررسی‌هایی که توسط ما صورت گرفته است هزینه تمام شده فروش بهترین بلکا با نصب مبلغ بین هشت هزار و نه صد هزار تومان می‌باشد که این نرخ توسط اتحادیه انجام شده است و سفارش اجرای بلکا نیز علاوه فروش مواد اولیه بلکا و فروش بلکا در تهران کرج و بیشتر شهرستان و با همین قیمت انجام می‌شود.

 قیمت فروش انواع بلکا

 ما قصد داشته باشید که اطلاعات بیشتری راجع به مواد اولیه کسب کنید زیرا می دانید که بسیاری از مواد تعیین کننده قیمت نهایی بلکا مورد نظر شما در فروش بهترین بلکا می‌باشد.

فروش انواع بلکا
فروش بهترین بلکا

با بررسی‌هایی که در بازار فروش بلکا داشتیم به قیمت‌ها راجع به بلکا دست پیدا کردیم بدین ترتیب چه قیمت فروش اصلی بلکا که عبارت است از خمیر به پودر پاپریکا در هر کیلوگرم بلکا حدود ۱۰ هزار تومان می‌باشد که معمولاً با توجه به بسته بندی که توسط شرکت‌های مختلف انجام می‌شود در بسته‌های ۵ کیلویی و ۱۰ کیلویی به بازار مصرف ارائه می‌شوند.

بدین ترتیب که شما می‌توانید با انتخاب نوع فرآورده و محصول که سنگ بنای اصلی خرید شما را تشکیل می‌دهد قیمت نهایی را برای خود تعیین نمایید چرا که هر چقدر مقدار خرید شما افزایش پیدا کند قیمت نهایی کاهش پیدا می‌کند.

 همچنین شما به چسب رزین لیتری نیازمند می‌باشید که قیمت این چسب بوده ۴۰ هزار تومان می‌باشد و همینطور به یک ماله مخصوص کشیدن بلکا بر روی دیوار نیازمند است که قیمت این مالی نیز در آخرین فرصت حضور حدود ۳۰ هزار تومان بوده است.

چرا خرید از شرکت های معتبر فروش بلکا برای مشتریان سودمند است؟

اگر از یک شرکت معتبر فروش بهترین بلکا سفارش خود را انجام دهید قطعا رضایت بیشتری بدست خواهید آورد

زیرا کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در بلکا و پتینه بسیار مهم است .

اگر بلکای خریداری شده از کیفیت خوبی برخودار باشد در هنگام درست کردن خمیر بلکا بوی بد نمی دهد و پس از نصب بلکا محیط مورد نظر بو نمی دهد.

همچنین قیمت بلکا متناسب با عرف بازار و مصوبه اتحادیه مشخص می شود.

دارای کیفیت بالایی خواهد بود و پس از انجام بلکا دوام آن روی سطح مورد نظر بالا خواهد بود.

به مشتریان عزیز توصیه می شود برای خرید بلکای مرغوب و با کیفیت با کارشناسان ما در تماس باشید تا ما بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

هزینه انجام بلکا و فروش مواد اولیه بلکا در تهران ، کرج و شهرستان ها به چه صورت می باشد؟

قیمت و هزینه هر متر مربع انجام بلکا با نصب مبلغ 7900 تومان می باشد .

سفارشات اجرای بلکا و فروش مواد اولیه بلکا در تهران ، کرج و تمام شهرستان ها انجام می شود.

قیمت فروش مواد اولیه بلکا هر کیلو 10.000 تومان است و در بسته بندی 5 تا 10 کیلویی قابل ارائه می باشد.

ضمانت بلکا چند سال می باشد؟

بلکا افلاک تنها شرکت اجرای بلکا در ایران است

برای آسودگی خاطر مشتریان با بستن قرارداد تمام کارهای بلکای انجام شده را 3 سال ضمانت و گارانتی می کند.

شرایط ضمانت نامه به شرح زیر می باشد:

  • در صورتی که سطح بلکا شده توسط شخص تخریب شده یا کنده شود.
  • در صورتی که عوامل بیرونی سطح بلکا را تخریب نموده باشند مانند ترکیدگی لوله یا نم دادن از سطوح مجاور مانند سرویس های بهداشتی.
نحوه محاسبه هزینه بلکا :

متراژ مربع دیوارها و سقف محاسبه شده و متراژ مربع درب و پنجره ها از آن کم خواهد شد.

خرده کاری بلکا به چه صورت است؟

حداقل هزینه اجرای خرده کاری بلکا 200.000 هزار تومان است که برای کارهای کمتر از این مبلغ می توانید

از مطالب ما آموزش ببینید و برای تهیه مواد و ابزار بلکا و مشاوره با ما در تماس باشید.